Tag

humor shqip

Duke pire cigaren

Publikuar më 02/05/2010

Njeri banonte ne nje ndertese ne katin e dyte dhe del ne dritare per te pire cigare. Kur mbaron cigaren e hedh nga dritarja jashte,mirepo i bie ne koke nje…

Më Shumë

Xhaja qefli pas femrave

Publikuar më 15/04/2010

Ne autobuz nje xhaje i afrohet nje cifti te ri. Ne nje stacion autobuzi u mush plot dhe xhaja ju mbeshtet plotesisht vajzes qe kishte perpara. Duke ju ngjeshur xhajes…

Më Shumë

Zezaku dhe papagalli

Publikuar më 29/03/2010

Nje zezak me nje papagall qe kishte mbi sup hyn ne nje bar kafe. E shikon banakieri dhe i thote:  Shume i bukur,ku e gjete? Ne Afrike – I pergjigjet…

Më Shumë

2 shoferet

Publikuar më 07/03/2010

Dy kamioniste udhetojne me kamion ne nje rruge me mjegull, ne nje çast ai qe eshte ne timon zgjon ate tjetrin qe po flinte dhe i thote: Mos valle ketej…

Më Shumë

Cuni Lumtur

Publikuar më 07/03/2010

1 cun i vogel shkon te mami vet me vrap! -O ma o ma do te pyes 1 gje! -Po he o t’keqen mami! -O ma, a lindin bebe gocat…

Më Shumë