Tag

humor shqip 2010

Hoxha dhe Papagalli

Publikuar më 25/03/2010

Hoxha vendos te shese papagallin e tij… E nxjer ne treg dhe papagallin e blen nje prift dhe e dergon ne shtepin e tij… Papagalli kishte mesuar zakonet e Hoxhes…

Më Shumë

Dhurata e vitit te ri

Publikuar më 02/03/2010

Per vitin e ri vendosa ti dhuroj te dashures nje pale doreza. Aty ne Shitore takova nje shoqe shkolle e cila bleu breke. Per fat te keq shitesja na i…

Më Shumë

Rambo ne Shqiperi

Publikuar më 01/02/2010

Vjen Rambo ne Shqiperi dhe shkon ne nje fshat dhe ju thot fshtarve se kam ardhur per te bere sex me grat tuaja, dhe bëhet zhurme ne fshat fshataret spranojn…

Më Shumë

Prezervativi dhe plaka

Publikuar më 22/01/2010

Sapo ishin shpikur prezervativat dhe nje plake i ben pytje nje cuni ? Te keqen nena cjane keta o biri nenes ? Camcakiza ja kethen djali… Te nesermen plaka shkon…

Më Shumë

Gruaja e shokut

Publikuar më 18/01/2010

-Mbreme takova rastesisht gruan tende dhe i tregova nje barcalete… I tha Gimi mikut te vet. -Dhe…? -Ajo qeshi aq shume, sa gati nuk ra nga krevati!

Më Shumë

C’eshte politika

Publikuar më 15/01/2010

Djali: Babi, më duhet të bëj një hartim për shkollën. A mund të të pyes diçka? I ati: Po si jo, biri im, çfarë don të pyesësh? Djali: Ç´është politika?…

Më Shumë

Pulla postare

Publikuar më 14/01/2010

E dini pse u ndalua prodhimi i pullave postare me foto te Pamela Andersonit? Sepse njerezit lepinin anen e kundert!

Më Shumë