Tag

gruaja

E mira e së keqes

Publikuar më 24/07/2014

Tek po kalonin nëpër doganë, tregëtari i thotë së shoqes: – Kot u mërzite aq shumë mbrëmë! – Si ore kot u mërzita? A nuk i humbe në bixhoz gjithë…

Më Shumë

Gruaja e shokut

Publikuar më 18/01/2010

-Mbreme takova rastesisht gruan tende dhe i tregova nje barcalete… I tha Gimi mikut te vet. -Dhe…? -Ajo qeshi aq shume, sa gati nuk ra nga krevati!

Më Shumë

Gruaja dhe buri

Publikuar më 23/10/2009

Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje. Gruaja e shikoi…

Më Shumë