Tag

femrat

Cfare duan femrat

Publikuar më 01/02/2010

Nje femer ka nevoje per 4 kafshe ne jeten e saj. 1.Nje Jaguar ne garazhd 2.Nje garderobe elefanti, 3.Nje tiger ne shtrat 4.Dhe sigurish nje gomar qe te paguaje per…

Më Shumë