Studentet e inxhinerise

Publikuar më 27/02/2015

Takohen dy studente te inxhinerise e i thote njeri shokut:
-Ku e ke gjetur kete biciklete kaq te bukur?
I thote tjetri:
-Kur po kthehesha dje ne shtepi nje goce ndaloi para meje,u zhvesh,dhe ashtu nudo me tha:
-Merr cte duash nga une!
Une i hipa bicikletes e ika…
-Mire e ke bere ma siguri rrobat do te te rrinin shume te ngushta.

Të ngjashme

Ska komente

Komento