Nastradini në pemë

Publikuar më 26/12/2009

Nastradini kishte hipur mbi një pemë dhe po hante banane. Aty kalojnë shokët e tij – dhe fillojnë ta ngacmojne.
– E di Nastradin, se majmunët kanë zbritur nga pemët shumë kohë më parë…
– Po e shoh – ua kthen ai.

Të ngjashme

11 Komentet

 • Reply donika 21/04/2011 at 4:47 pm

  oh zot du me dek tu kesh

 • Reply semi roshi 29/09/2011 at 3:31 pm

  na shkrive fare shyqyr qe na e ktheve pak humorin se vdiqem

 • Reply altin 16/01/2012 at 6:48 pm

  dhelpra dhelpra
  askush si beson esht dinake esht hajnesh ne pyll kafshet i mashtron pastaj ne breg del e qesh

 • Reply selajdin mehmeti 24/05/2012 at 8:00 pm

  hahahahhahahahah du me dek be qitma do uj dikush be

 • Reply manushaqe 09/01/2013 at 7:44 pm

  ahahahahahah sa e mir kjo e fort

 • Reply albin kelmendi 31/01/2013 at 9:42 pm

  Shum per te qeshur kjo e gjuan gurin e fsheh doren.

 • Reply tolja 28/05/2013 at 5:52 am

  sa e mir na ka ber shum mme kesh veq muni mi qit edhe naj njo mat mir e qi te ben me kesh ma shum

 • Reply hatixhe 30/05/2013 at 7:04 am

  pse biodina i fesh brekt me trendafila?se kur te pordh mi ardh era tendafila

 • Reply Alketa Rexhaj 28/02/2014 at 3:47 pm

  Shum bukur barcoletat <3

 • Reply florian 17/03/2014 at 10:28 pm

  Hahahaha na shkrive faree

 • Reply hatixhe 28/05/2014 at 8:47 pm

  hahahaha bash palidhje

 • Komento