Prezervativi dhe plaka

Publikuar më 22/01/2010

Sapo ishin shpikur prezervativat dhe nje plake i ben pytje nje cuni ?
Te keqen nena cjane keta o biri nenes ?
Camcakiza ja kethen djali…
Te nesermen plaka shkon ne farmaci dhe kerkon prezervative.
Dhe shitesi ngelet i habitur.
O nene po cfar te duhen ty keta ?
– Po dhe une i mbaj nganjehere ne goje ja kthen plaka. 😛

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply kumpiri 02/11/2010 at 6:50 pm

    valla budall jenii
    palidhjeeeeee:S:S

  • Komento