Polici dhe shtupa

Publikuar më 18/05/2016

Nje dite, del njeri nga shtepia dhe shef komshiun e vet qe ishte polic, qe merrte nje shtupe, e shtydhte mire, merrte vrull dhe i gjuante me sa fuqi kishte murit te shkalles. Ne fillim komshiu u friksua nga ky veprim i policit dhe vendosi te mos ta pyese…
Keshtu me rradhe kaluan nja 3 dite dhe komshiu u be kureshtar per veprimin e policit i cili e perseriste ate ne menyre te vazhdueshme dhe vendosi ta pyese:
– O polic, pse i gjuan murit me shtupe?
Ia ktheu polici:
– Para ca ditesh u vrava dhe me tha doktori qe te veja kompresa me uje te ngrohte te vendi qe jam vrare

Të ngjashme

Ska komente

Komento