Ploicet duke mare rogen

Publikuar më 08/11/2009

Dy Police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen
Hasani 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
Kamberi 100.000 Lek
Totali 400.000 Lek
Njeri nga policet inatoset dhe thote: si eshte e mundur kjo, ne gjith diten/naten rrime si qen per 150.000 lek te qelbura kurse kete TOTALIN se kemi shikuar asnjehere ne sherbim dhe mer me shum se ne.

Të ngjashme

Ska komente

Komento