Gruaja dhe buri

Publikuar më 23/10/2009

Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje.
Gruaja e shikoi dhe nuk foli, ne darke ne krevat ai e therriste gruan kthehu moj, ajo hic, kthehu moj nje here se kam deshire, ajo hic, do kthehesh ti apo si e ke hallin,dhe ajo pergjigjet
Ik ore burre se nuk e ndez Autokombanjen une per nje kalli miser.

Të ngjashme

2 Komentet

  • Reply don kade 24/10/2009 at 5:32 pm

    hahaha gallate fare

  • Reply luljeta 25/12/2009 at 11:56 am

    haha hic valla interesant amo hic

  • Leave a Reply to luljeta Anulo