Cifti gjirokastrit

Publikuar më 30/07/2009

Na ishte njehere nje cift gjirokastrit. Nje dite dalin ne treg dhe ajo hedh syte ne nje dyqan fustanesh.
Ne ate momentent u perqendrua ne nje fustan qe i pelqeu shume fare.
Ai i thote:
– Aq shume te pelqen ky fustan?
– Po – thote ajo
– Atehere do vime ta shohim prape neser

Të ngjashme

Ska komente

Komento