Bjondja duke bere testin e Alkoolit

Publikuar më 29/03/2010

Nje polic ndalon nje makine se po ecte me shpejtesi. Merr shefin me radiomares dhe i jep targat e makines.
Shefi i thote..
– A mos eshte nje BMW e kuqe ?
– Po – I thote polici
– A eshte nje bjonde shume e bukur duke i dhene makines ?
– Po mor lal eshte si shpirt – I pergjigjet ky…
– Me degjo mua shko tek makina edhe uli pantallonat.
– Shkon polici tek makina edhe pa thene gje fare ul pantallonat.

Bjondja:
-Mos! test alkoli prape !?

Të ngjashme

Ska komente

Komento