Anglezi ne Shqiperi

Publikuar më 06/01/2010

Nje anglez shkon ne Shqiperi per te ndihmuar ne nje fshat te Burrelit. Duke ecur ne kembe neper pyll bashke me kryeplakun i pihet yje. Kryeplaku shef nje pellg dhe ulet ne gjunje per te pire:
Anglezi i thote:

– O maj got (Oh my God = O zot i madh)
– Dhe plaku ia kthen:
– Hec or ti dashke dhe gote ne mes pyllit.

Të ngjashme

Ska komente

Komento