2 shoferet

Publikuar më 07/03/2010

Dy kamioniste udhetojne me kamion ne nje rruge me mjegull, ne nje çast ai qe eshte ne timon zgjon ate tjetrin qe po flinte dhe i thote:
Mos valle ketej ka pinguine ?
Jo i thote ky çne ketu te ket pinguine.
Mos ta haje dreqi – Thote ky tjetri paskemi shtypur nje murgeshe !

Të ngjashme

Ska komente

Komento