Zoti polic cfare ben aty ?

Publikuar më 15/12/2016

Nje polic kishte hipur ne nje peme, e nje kalimtar e shikon dhe e pyet:

Zoti polic cfare ben aty ?

Polici i pergjigjet :- Po ha kumbulla, Hajde gomar, ajo eshte qershi – ia kthen kalimtari.

Gomar je ti – i thote polici – se kumbullat i kam ne xhep.

Të ngjashme

Ska komente

Komento