Zonje pse jeni nervoz?

Publikuar më 01/12/2016

Nje grua hyne ne autobus me femije ne dore. Sa e pa femine shoferi tha: “O bo, bo kur nuk kame pa femije me te keq”
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
“Zonje pse jeni nervoz?”
“Si mos te jeme nervoz kur shoferi i autobusit me ofendoi rende”
“Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone ti ofendoje njerzit!!”
“Keni te drejte Zotni, po ia tham une atij disa fjale!”
“Shkoni vetem ju Zonje se jua mbaje une majmunin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento