Zezaku dhe papagalli

Publikuar më 29/03/2010

Nje zezak me nje papagall qe kishte mbi sup hyn ne nje bar kafe.
E shikon banakieri dhe i thote:  Shume i bukur,ku e gjete?
Ne Afrike – I pergjigjet papagalli.

Të ngjashme

Ska komente

Komento