Vuaj nga impotenca

Publikuar më 31/08/2015

Shkon gruaja te mjeku dhe ankohet:
– Doktor më ndihmo se po vuaj nga impotenca.
– Po, ti je grua, nuk si mendon ashtu?
– Në rregull de, burri është i sëmurë nga impotenca, ndërsa unë vuaj…

Të ngjashme

Ska komente

Komento