Vlonjati dhe lushnjari

Publikuar më 03/02/2012

Nje vlonjat dhe lushnjar me targa VL dhe LU i kishin zene rrugen njeri tjetrit .Asnje s pranonte te hapte rruge. lushnjari:s e shikon c me thote targa?LIRO UDHE. vlonjati:po ti s e shikon ?VARRI LESHTE!!!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento