Vdes nje grua e ve

Publikuar më 24/06/2015

Vdes nje grua e ve dhe kur shkon ne parajs takon burrin.
-O shpirt nuk e ke idene se sa me ke munguae i thot ajo.
Ndersa burri qe e shef dhe i thot
-Moza bashk kishim nje kontrat te prifti qe thoshte deri sa vdekja te na ndaj ,tani jam beqar un..

Të ngjashme

Ska komente

Komento