Vajza dhe djali

Publikuar më 31/07/2009

Nje djal i vogel i tregon shoqes se tij bibiluishin dhe i thote:
– Une kam kete ti nuk ke…
Dhe vajza e vogel ngre fundin dhe i pergjigjet:
– Mua me ka thene mami se kur te rritem do kem nga ajo qe ke ti sa te dua…

Të ngjashme

Ska komente

Komento