Une jam lezbike..!

Publikuar më 18/11/2016

Ajo:Ne duhet te ndahemi..
Ai:Po pse.?
Ajo:Sepse un jam lezbike..!
Ai: Cfar do te thot lezbike?!
Ajo: Qe edhe mua me pelqejn femrat dhe jo meshkujt..!
Ai: Po ska problem o zemer..pse duhet te ndahemi..dhe une lezbik jam se dhe mua me pelqejn femrat..!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento