Un kam MP3 qe 5 vjet

Publikuar më 05/12/2011

Shkojn dy shokt ne spital dhe doktori i vet kush prej juve keni H1N1 njeri prej tyre thot une kom Mp3 qe 5 vjet.

Të ngjashme

Ska komente

Komento