Tradhtia e biondes

Publikuar më 29/09/2013

Martohet një burrë me një bionde dhe një ditë kthehet më herët në shtëpi dhe takon një mashkull të panjohur. Hap dollapin dhe thotë:
– Grua, sa herë duhet të të them se ai duhet të fshihet, jo ti!

Të ngjashme

Ska komente

Komento