Tipike femërore

Publikuar më 26/04/2013

I dashuri i dërgon sms partneres së tij:
“Zemër, isha me Fjollën duke pritur rend në bankë dhe hynë hajnat. Njëri më goditi me kondak në kokë, kam gjakderdhje, jam në emergjencë, mjekët po më bëjnë teste, nuk e di çfarë po ndodh. Eja… Të dua”.

Vjen sms nga e dashura:
“E kush është Fjolla?”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento