Tifozi

Publikuar më 28/03/2017

Nje djale i ri shkon per here te pare ne nje ndeshje futbolli, por lojtaret ishin femra. Stadiumi ishte pothuajse bosh dhe kur po afronte fund i ndeshjes djaloshi ve re se filluan te vinin mjaft tifoze.
I habitur ai pyet njerin prej tyre : Po ju pse vini kaq vone , tani mbyllet 90 minutshi ?!?
“Tifozi” – Po tani ndërrohen bluzet mër mik !!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento