Te rroni vete

Publikuar më 04/01/2017

-Nje fshatari i ngordh Gomari shoket per ta tallur ,i shkuan per vizite…
Njeri i thot :- Te rroni vete
Tjeteri : – Ngushullime
I fundit :- Si Gomari dhe ju me radh. .
Ne fund duke kuptuar qellimin e vizites ,Fshatari ja kthen :

-Shum faleminderit qe erdhet, nuk e dija qe Gomari ime kishte kaq shum shoke. ..

Të ngjashme

Ska komente

Komento