Taksisti

Publikuar më 21/02/2012

Nje taksist po qendronte ne rruge. I afrohet nje vajze nudo dhe i kerkon ta coj diku, ne nje vend.

Gjithe rruges taksisti shihte vajzen nga pasqyra. Vajza e nervozuar i thote:
– Cfare ke qe shikon xhaxha, demokraci bej cte dua
– Jo mi tkeqen, po kam hallin ku i ke vene parate per te paguar taksine

Të ngjashme

Ska komente

Komento