Tag

zezaku

Zezaku dhe papagalli

Publikuar më 29/03/2010

Nje zezak me nje papagall qe kishte mbi sup hyn ne nje bar kafe. E shikon banakieri dhe i thote:  Shume i bukur,ku e gjete? Ne Afrike – I pergjigjet…

Më Shumë