Tag

plaku

Plaku i zgjuar

Publikuar më 15/03/2010

Ishte njehere nje plak i pasur. Ky u martua me nje vajze te re shume te bukur.Naten e pare te marteses keta bene dashuri… Plaku kishte nje djale te ri…

Më Shumë

Plaku dhe Plaka

Publikuar më 06/01/2010

Nje nate plaku dhe plaka ben bast se kush do te fikte qiririn me pordhe. Fillon plaku i pari se fik qiririn Ja fut plaka e fik. Nxefet plaku dhe…

Më Shumë

Plaku dhe taksisti

Publikuar më 06/10/2009

-Njehere nje plak i cili i kishte valixhet e renda ne dore dhe kishte per te udhetuar, shkon dhe e pyet nje Taksist se sa do te kushtonte per ta…

Më Shumë