Tag

humoristike

Plaku dhe Plaka

Publikuar më 29/03/2010

Plaku i pallatit per karshi Me nje plake, ka ra n’dashni Dite e nate per te mendon Pa e pare dot s’duron. Kur del plaka ne dritare Plaku i shkret…

Më Shumë

Te prisja ty…

Publikuar më 29/03/2010

Naten me yje te prita un ty Kanace te shtypura te mblidhnim te dy Te prita, te prita sa doli hena Pastaj e kuptova qe s’te linte nena Pergjigje s’durova…

Më Shumë