Tag

humor shqip

A e dini se…

Publikuar më 07/03/2010

Zoti  krijoi token – E beri pushim Pastaj krijoi burrin – E beri prap pushim Pastaj krijoi gruan……..dhe qe nga ajo dite nuk gjeti me kohe per pushim as burri…

Më Shumë

Dhurata e vitit te ri

Publikuar më 02/03/2010

Per vitin e ri vendosa ti dhuroj te dashures nje pale doreza. Aty ne Shitore takova nje shoqe shkolle e cila bleu breke. Per fat te keq shitesja na i…

Më Shumë

Shqiptari hajdut

Publikuar më 22/02/2010

Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin E para: Une kam qef ta bej me nje kinez E dyta: Une…

Më Shumë

Buri debil

Publikuar më 22/02/2010

Burri e kap gruan me dashnorin e saj ne shtrat dhe do qe ta vrase: -Ore debil – ja kthen kthehet gruaja… -Kerkon te vrasesh babane e femijes tend?

Më Shumë

Biznesmenet

Publikuar më 14/02/2010

Një biznesmen Shqiptar dhe një biznesmen Çifut shkojne në një restorant klasi pasi perfunduan disa marveshje fitimprurese për te dy. Pasi hengren e pine per qef,doli problemi se kush do…

Më Shumë

Pijaneci

Publikuar më 14/02/2010

Një pijanec pasi kthehet në shtëpi dhe mbaron punë me nevojat personale drejtohet për në dhomë. I thote gruas: – Sa i mirë që jam, më duket se jam rob…

Më Shumë

Matematika e dashurise

Publikuar më 14/02/2010

Burrë i zgjuar + Grua e zgjuar = Romancë Burrë i zgjuar + Grua idiote = Lidhje Burrë idiot + Grua e zgjuar = Martesë Burrë idiot + Grua idiote…

Më Shumë

Shqiptari ne Angli

Publikuar më 01/02/2010

Ka shkuar nje shqiptar ne Angli. Dhe pas disa ditesh eshte njoftuar me njjerin edhe aj i ka thene: Mirdita une jam Xhejms FORDI. Dhe ky shqiptari i thot mirdita…

Më Shumë