Tag

humor me bjonde

Dy bjonde ne nje krevat

Publikuar më 21/09/2009

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u…

Më Shumë