Tag

debil

Buri debil

Publikuar më 22/02/2010

Burri e kap gruan me dashnorin e saj ne shtrat dhe do qe ta vrase: -Ore debil – ja kthen kthehet gruaja… -Kerkon te vrasesh babane e femijes tend?

Më Shumë