Tag

buri

Buri debil

Publikuar më 22/02/2010

Burri e kap gruan me dashnorin e saj ne shtrat dhe do qe ta vrase: -Ore debil – ja kthen kthehet gruaja… -Kerkon te vrasesh babane e femijes tend?

Më Shumë

Gruaja dhe buri

Publikuar më 23/10/2009

Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje. Gruaja e shikoi…

Më Shumë