Tag

barcoleta 2009

Ploicet duke mare rogen

Publikuar më 08/11/2009

Dy Police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen Hasani 150.000 Lek Ndoci 150.000 Lek Kamberi 100.000 Lek Totali 400.000 Lek Njeri nga policet inatoset dhe thote: si eshte e…

Më Shumë

Vajza e policit

Publikuar më 08/11/2009

Nje vajz e re shkon tek i ati, polic, duke qare: -Baba, baba kam humbur virgjerine! -Pe poshte krevatit. –  ia kthen i qete ai.

Më Shumë