Stomaku i madh dhe femija

Publikuar më 20/10/2009

Nje vajze e vogel e ka pasur nenen shtazene dhe nje dit e pyet cfar po pret nene ne stomak ajo i thot qe po pres nje djal del vajza nga shtepia dhe shikon nje bur me stomakun e madh dhe i thot cka po pret ty aty ai thot se po pres autobusin dhe ajo ja kthen po nese del biciklete a do te ma japesh

Të ngjashme

Ska komente

Komento