Stalini dhe deshirat seksuale

Publikuar më 15/03/2010

Cdo mbremje stalini kerkonete ne krevat femra te virgjera,dhe nje dite i thote sekretarit te tij qe as nje femer nuk po me del e virgjer si do je besh ose te vrava,nje nate ai ia sjell nje goc te re 18 vjece dhe stalini e pyet a eshte e virgjer apo jo?? Dhe ai ja kthen…
Po shoku stalin eshte se e kam provu vet.

Të ngjashme

Ska komente

Komento