Sot spo me ecen fare…

Publikuar më 20/03/2017

Nje burre ishte i ulur ne nje bar dhe po shikonte i trishtuar goten e tij te mbushur.
Kur papritmas vjen nje trupmadh dhe ja pi .
Burri ja nis te qaj dhe ky tjetri i thote
-Po cke mor burr qe qan sben robi ashtu se te mbush nje tjeter!
-Jo mor jo ske faj ti .po sot spo me ecen fare.
Me pushuan nga puna,dola jasht me vodhen makinen,hipa ne taxi me humbi portofoli ,shkova ne shpi gjeta gruan me nje tjeter e pastaj erdha ktu mbusha goten me helm qe te vdisja e vjen e ma pi ti!

Të ngjashme

Ska komente

Komento