Sot kisha ditlindjen…

Publikuar më 24/05/2012

Sot kisha ditlindjen…
U zgjova ne mengjes por as gruaja e as femijet e mi, nuk me uruan…
Shkova ne pune dhe asnje nga koleget dhe shoket e mi nuk me uruan…
Hyra ne zyre dhe as sekretarja nuk me tha:Gezuar dtl Bos….
Pas pune sekretarja me ftoi ne shtepine e saj…
Hyme brenda dhe ajo me tha: – Po iki ne dhome te zhvishem….
Pas 5 min. nga dhoma dolen te gjithe miqte e mi, sekretarja bashk me gruan time dhe kalamajte duke bertitur SURPRIIIIIZE!
Dhe une po prisja i shtrire ne divan i zhveshur lakuriq

Të ngjashme

Ska komente

Komento