Skocezi koprac

Publikuar më 20/07/2011

Nje Skocez kthehet per dreke ne shtepi dhe i thote te shoqes sot per dreke dua te besh dy veze te zjera, nje do ta ha une, nje ti, nderkohe une po ngjitem ne tarace te levis pak antenen. Dhe ashtu ben ngjitet ne tarace por pengohet dhe bie, duke rene nga taraca kalon para dritares se tij dhe i theret te shoqes: “Nje veze bej se une vdiqa”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento