Si u bere i pasur

Publikuar më 27/12/2016

Njeri pyeti nje te pasur se si ia arriti qe te fitonte kaq shume para, dhe si ia beri qe ti mbante.
– Shume kollaj, u pergjigj ai. Beja si i pasur, kur isha pa nje kokerr leku, dhe qe atehere qe u bera i pasur, them se skam kokerr leku!

Të ngjashme

Ska komente

Komento