Si të jetoni më gjatë

Publikuar më 11/12/2015

Si të jetoni më gjatëNë ditëlindjen e 110-të të një plake mblidhen gazetarët dhe i parashtrojnë pyetje të ndryshme. Gazetari: Gjyshe, cili është sekreti i jetëgjatësisë suaj? Plaka: Kurrë nuk jam grindur me askënd! Gazetari: Po, kjo është e pamundur… Plaka: Keni të drejtë!

Të ngjashme

Ska komente

Komento