Si te duket celulari im?

Publikuar më 29/04/2014

– Po shume i bukur. Sa e bleve?
– E fitova ne nje gare.
– Cfar gare ?
– Gare vrapimi.
– Sa veta po vraponit?
– 3,une polici dhe i zoti i celularit.

Të ngjashme

Ska komente

Komento