Si te “clirohemi” perfundimisht nga …gruaja

Publikuar më 25/03/2014

Dikush hyn i armatosur ne nje banke dhe merr peng gjithe te pranishmit, pasi ka grabitur parate. Pyet te parin:
– Ti me ke pare te grabis banken?

Pergjigjet pengu:
– Po!

Pa u menduar shume pengmarresi e qellon dhe me pas pyet te njejten gje pengun e dyte.

Pengu i dyte pergjigjet:
– Une jo, s’te kam pare…., por gruaja ime te pa!

Të ngjashme

Ska komente

Komento