Shumë e vjeter

Publikuar më 20/12/2011

Nje djale kthehet nga shkolla dhe hyn ne dhome por sheh qe disa nga lodrat nuk ishin me…dhe shkon me vrap te mami…”o ma ku jan lodrat e mia?”…”i hodha te keqen mami se ishin te vjetra”…te nesermen kjo mami po kerkonte nenen e saj neper shpi por spo e gjente….dhe pyet te birin…”biri im e ke pare gjyshen?”…”e hodha se ishte shume e vjeter”

Të ngjashme

Ska komente

Komento