Shqiptari ne Angli

Publikuar më 01/02/2010

Ka shkuar nje shqiptar ne Angli.
Dhe pas disa ditesh eshte njoftuar me njjerin edhe aj i ka thene:
Mirdita une jam Xhejms FORDI.
Dhe ky shqiptari i thot mirdita une jam Shaban KAMIONI.

Të ngjashme

Ska komente

Komento