Shpirtngushti dhe naivi

Publikuar më 03/08/2014

Aty vjen një blerës qe i thotë:

– Mi pesho të gjitha mollët se dua t’i blej.
– E çfarë të shes unë pastaj? I përgjigjet tregtari, i cili mesa duket harroi se ai për te shitur ndodhej atje

Të ngjashme

Ska komente

Komento