Shkenctaret amerikan dhe shqipetare

Publikuar më 16/08/2009

Na ishin nje dit 3 shkenctar amerikan dhe 3 shqiptar. ato po grindeshin se kush ka zbuluar me shume. Amerikanet thone ne kemi shkuar ne hene ju skeni shkuar asgjekundi shkenctaret shqiptar kunderpergjigjen dhe thone ne kemi shkuar ne diell. Amerikannet fillojn te qeshen dhe thone si keni shkuar ne diell dielli esht i nxehte. Shqiptaret: Ne kemi shkuar naten.

Të ngjashme

Ska komente

Komento