Shaban Teslica Koka kolle

Publikuar më 07/05/2015

Kane qene shqiptari dhe amerikani,ulen ne nje lokal.afrohet kamarieri dhe i pyet se qfare donin te pinin.
Amerikani:Gjoni Voker Viski
Shqiptari:Shaban Teslica Koka kolle.

Të ngjashme

Ska komente

Komento